Rreth Kompanise Skynet Albania

Kompania postare Skynet Albania u themelua ne vitin 2003.

Tani rreth 5 vjet ne tregun e sherbimeve postare eshte nje nder kompanite lider ne llojin e sherbimit qe ofron. Numeron mbi 15 zyra ne te gjithe Shqiperine me rreth 50 punonjes.

Manaxher i pergjitheshem i kompanise eshte Z. Erjon Ndreu i cili ka nje eksperience 12 vjecare ne tregun e sherbimeve postare. Kompania ofron sherbime korrekte dhe te leverdisshme per konsumatorin shqiptar.

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: