New service from Albania to Athens.

Skynet Albania prezanton ne tregun e sherbimeve postare disa sherbime te reja. Fale bashkepunimit dhe mbeshtetjes qe kemi nga partneri yne ne Greqi (Skynet Greece) kompania Skynet Albania ofron per klientet tre sherbime te reja per dorezimin e dokumentave ne Greqi.

1. Sherbimi Express – Dorezim 24 ore nga marrja e dorezimit te dokumentave prane zyres sone (25 Euro)

2. Sherbimin Normal – Dorezim 48 ore nga marrja e dorezimit te dokumentave prane zyres sone (13 Euro).

 

Per cdo informacion te metejshem mund te kontaktoni me kompanine tone ne numrat e telefonit 04 250 766 & 257 771 ose me e-mail skynet@skynetalbania.com. Motoja jone:

Small enough to care, Big enough to deliver

Advertisements

Lini një Përgjigje

Plotësoni më poshtë të dhënat tuaja ose klikoni mbi një nga ikonat për hyrje:

Stema e WordPress.com-it

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj WordPress.com. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Google+

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Google+. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Twitter-i

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Twitter. Dilni /  Ndryshoje )

Foto Facebook-u

Po komentoni duke përdorur llogarinë tuaj Facebook. Dilni /  Ndryshoje )

w

Po lidhet me %s

Këtë e pëlqejnë %d blogues: